GALA ABSOLWENTA FILII UŁ

JEST WYDARZENIEM, KTÓRE ZAPADA GŁĘBOKO W PAMIĘĆ KAŻDEGO UCZESTNIKA

Gala Absolwenta jest wspaniałym momentem na podsumowanie kilku lat wspólnej nauki. Warto dołączyć do grona jej uczestników - założyć togę i biret i odebrać dyplom ukończenia studiów z rąk Dziekana Wydziału Filii UŁ w obecności wykładowców, rodziny i przyjaciół. A na koniec wspólnie uczcić ten moment i spróbować pysznego tortu. Podniosłe chwile, wspólne fotografie, serdeczności z pewnością pozostaną miłymi wspomnieniami na całe życie. Dzień ten jest wyjątkowy - przeżyjmy go razem!

Informacje o Gali Absolwenta 2024 zostaną opublikowane przed zakończeniem roku akademickiego 2023/2024.

8 GRUDNIA 2023 R. ODBYŁA SIĘ GALA ABSOLWENTA

W TYM DNIU ABSOLWENCI STUDIÓW LICENCJACKICH, INŻYNIERSKICH I MAGISTERSKICH ZAŁOŻYLI TOGI I BIRETY ORAZ ODEBRALI DYPLOMY Z RĄK DZIEKANA WYDZIAŁU FILII UŁ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM.

Uroczystość poprowadzili pracownicy Wydziału mgr inż. Emilia Kiełb i dr inż. Krystian Wiśniewski (główny organizator i koordynator uroczystości). Po gorącym powitaniu władz uczelni, zaproszonych gości, pracowników a także absolwentów wraz z rodzinami, przyjaciółmi w utworze Anny Jantar "Radość najpiękniejszych lat" zaprezentowała się Weronika Bąk.

Po muzycznej wprowadzeniu głos zabrał Dziekan Wydziału Filii UŁ dr Piotr Seliger. Następnie wręczył listy gratulacyjne najlepszym absolwentom w podziale na 3 grupy. Pierwsi otrzymali absolwenci studiów magisterskich z rąk Dziekana oraz pełnomocnika Dziekana ds. kierunku Administracja Pani dr Agnieszki Jaworowicz-Rudolf. Wręczenie dyplomów drugiej grupie absolwentów studiów inżynierskich było udziałem Dziekana oraz kierownika Katedry Nauk Leśnych Pana dr hab. Jacka Brzózko. Ostatniej grupie absolwentów studiów licencjackich dyplomy wręczyli Dziekan, Prodziekan ds. Dydaktycznych Pani dr Urszula Wójcikowska oraz kierownik Katedry Badań Regionalnych Pani dr hab. Noemi Modnicka.

Po wręczeniu dyplomów głos zabrał w imieniu Absolwentów Pan Rafał Wójciak. W celu uświetnienia Gali mały koncert akordeonowy wykonało dwóch uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. prof. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Za muzyczną ucztę Dziekan podziękował występującym Panom i dyrektorowi szkoły Pani Grażynie Węgrzyńskiej. Pod koniec uroczystości prowadzący zaprosili absolwentów do korzystania z profitów wynikających z członkostwa w "Klubie Absolwenta UŁ".

Na zakończenie Gali w klimat świąt Bożego Narodzenia utworem z repertuaru Czerwonych Gitar "Jest Taki dzień" wprowadziła uzdolniona wokalnie Weronika Bąk.

Ostatnim akcentem części oficjalnej Gali było wysłuchanie Gaudeamus.

Następnie Absolwenci w głównym Patio uczelni dokonali uroczystego podrzutu biretami, po czym nastąpił poczęstunek specjalnie przygotowanym pysznym tortem i pamiątkowe zdjęcia.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.